DLG-event over inclusief werken: van idee naar uitvoering in je team

De organisatie van de toekomst is inclusief 

Op 18 september leren we jou tijdens het event van DLG meer over toegankelijke en inclusieve bedrijfsvoering en communicatie. Jullie doelgroep en collega’s van de toekomst kiezen namelijk liever voor een maatschappelijk bewuste en eerlijke organisatie. Jouw cultuur en de manier van communiceren bepaalt jouw plaats in de markt van morgen. 

Inclusieve organisaties zijn innovatiever, creatiever, wendbaarder en meer dan eens winstgevender dan traditionele bedrijven. Het DLG-event leert je: 

  • Hoe je een inclusieve bedrijfscultuur inricht 

  • Wat de voordelen zijn van een inclusieve werkcultuur met de daarbij horende toegankelijke communicatie 

  • Hoe je een brug slaat tussen beleid en dagelijkse praktijk of andersom 

  • Praktische tools om meteen mee aan de slag te gaan 

Met bijdragen van Anne Marie Mulders van COC Tilburg Breda, Charlotte Backx van Door Lotje Getikt en een spoken word performance. Je gaat naar huis met inzichten, inspiratie en direct toepasbare tips. 

Locatie: Veemarktstraat 34 in Tilburg 

Tijd: Van 15.00 uur tot 17.15. Daarna is er tijd om gezellig na te kletsen en te borrelen.  

Meld je gratis aan door ons even te mailen 

Verandering begint bij jou. Tot dan! 💛 

Volgende
Volgende

375 voorstellingsteksten voor Schouwburg & Concertzaal Tilburg